UĞUR GIDA MAKİNA'nın temelleri 1948 yılında atılmıştır. Sahip olduğu istikrarlı büyüme ivmesi ve edindiği tecrübeyle  bugünkü gücüne ulaşmıştır. Firmamız gıda makinaları imalat  sektörünün öncü kuruşlarından biri olmayı başarmıştır.

1948 yılından bu yana kazandığı imalat tecrübesiyle değişik sektörlerde çalışan firma, şahıs ve iş adamlarımıza başarıyla hizmet vermektedir. Ülkemizin dört bir tarafında  "UĞUR GIDA MAKİNA" etiketini taşıyan araçlar gurur kaynağımız olmuştur. 

İmalat sektöründe yaptığımız işin öneminin bilincinde ve daha iyi yapmanın gayreti içindeyiz. Yılların verdiği tecrübeyi daha iyiye ulaşmak için en iyi malzemeyi kullandık ve kullanmaya da devam edeceğiz. 
 

Konya'da Gıda Makinaları imalat sektöründe atılımcı, araştırmacı, günümüz teknolojisine uyum sağlayan bir anlayış içinde her geçen gün daha da gelişmekte ve büyümekte olan firmamız siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti ve en iyi ürünü sunma anlayışı ile çalışmaktadır.

İmalat ve pazarlamasını yaptığımız makinaları kısaca sayacak olursak; Helva makinası, Lokum makinası, Susam kabuğu soyma makinası, Tahin değirmeni, Pudra şekeri değirmeni, hamur yoğurma makinası, susam sıkma makinası, Tel kadayıf makainası, hamur yoğurma makinası,sebze ve soğan doğrama makinası ile diğer makina ve ekipmanlardan oluşmaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli makina, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyi ürünü sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Hedef Kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir. Bu etken aynı zamanda ileriye umut ve güvenle bakmamızda büyük bir motivasyon kaynağıdır.

Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kuruludur..

Vizyon;

Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyon;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak

 
Uğur
Gıda Makinaları Sanayi
 

elektrikli salça makinası fiyatları,domates çekme makinası,biber salça makinası fiyatları ,salça makinası imalatı,salça makineları, Salça Makinası,Salça makineları,salça yapma makinesi ile domates ve biber salçası yapma,Salça makinası,sanayi tipi salça makinası fiyatları, ,

Pudra Şekeri Değirmeni, pudra şekeri çekme makinası fiyatları,pudra şekeri makinası ikinci el,sahibinden şeker öğütme makinası,toz şeker öğütme makinası,şeker öğütücü,pudra şekeri makinası,satılık pudra şekeri makinası, pudra şekeri makinası fiyatları, toz şeker öğütme makinası, şeker öğütücü,pudra şekeri öğütücü,pudra şekeri çekme makinası fiyatları, ikinci el pudra şekeri makinası fiyatları,